Jedna uwaga do wpisu “Pielgrzymka Ludzi Pracy do grobu św. Rafała Kalinowskiego w Czernej

 1. Jak wielką potęgę wiary, odwagi i miłości do Ojczyzny wykazali nasi przodkowie, nasi powstańcy, nasi bracia mordowani, tylko za ich miłość do Polski, za katolicyzm w pełnym wyrazie, bowiem nie tylko w mowie ale w c z y n i e przelewali krew za wolność i suwerenność swojej matki – Polski. Jezus powiedział „PO CZYNACH ICH POZNACIE”. Cóż to znaczy ? to znaczy, że nie po g a d a n i u, po deklaracjach, słodkich słówkach lecz w milczeniu, modlitwie i w a l c e !
  A czy dziś w tej naszej nieszczęśliwej rzeczywistości nie potrzeba czynu w a l k i …?
  W a l k a przecież ma różne formy, niekoniecznie zbrojnej. Polska tonie w kłamstwie, atakowana przez wewnętrznych zdrajców narodu polskiego, niszczona jest jej suwerenność, wiara katolicka, wolność słowa narodowej opcji, tonie naród inwigilowany tęczowym atakiem demoralizacji. Trzeba nam czynu by stanąć odważnie w obronie narodowych praw, Jezusa, Maryi i naszych polskich zabijanych aborcją dzieci. Ta boża cisza grobów na cmentarzu w Czernej, obsypanych bielą śniegu, przejmująco woła…. każe nam bić się w piersi ; MOJA WINA, MOJA WINA…grzechu z a n i e c h a n i a i z a n i e d b a n i a społecznej troski o DZIŚ i JUTRO naszej Ojczyzny w totalnym antydemokratycznym systemie niszczenia państwa narodowego – Polski.
  NARÓD ma żądać, ma się przeciwstawiać Z Ł U – terroryzmowi ateistycznemu UE.
  Dlaczego wszyscy się boją ? A ci styczniowi powstańcy w tak beznadziejnych , strasznych warunkach mieli odwagę…! Mieli odwagę bo mieli w i a r ę, bo razem z BOGIEM S Z L I w słusznym celu. Gdy Bóg z nami – któż przeciw nam ? ON daje siłę i ON pomaga. Gdy nie ma się miłości do Boga to…nie ma jej też dla Ojczyzny. Taka prawda !
  Oto zacni i prawdziwi bohaterowie, nasi kochani bracia jak Kalinowski, Traugutt i inni.
  Jak żałosne są lamenty, hipokryzja i G R A cwanych aktorów podczas „ceremonii” pogrzebu tego promotora LG…itd. i…. ten medialny cyrk miernych ale wiernych, dziennikarzy wrogów Polski.
  Jaka perfidia w budowaniu nowego b o ż k a cielca – ofiary – bo zabity- prawie już błogosławionego a raczej już świętego Pawła A. – człowieka, promującego poglądy przeciw DEKALOGOWI BOŻEMU – marksistowskiej destrukcji osoby ludzkiej.
  Przerażająca hipokryzja !
  A nasi bracia z wszystkich walk i powstań….cisi….. w grobach leżą…….a żałoby narodowej NIGDY się nie doczekali tak jak ostatnie o f i a r y obecnych czasów też nie.
  Niech spoczywają w pokoju oglądając Oblicze Boga.
  Teraz prezydent już na Sądzie Bożym …a miejmy i my co dzień w pamięci że : NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY kiedy staniemy i my na Bożym Sądzie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s